::Santim Yalıtım Haberler
 

28-31 Ekim 2010 tarihleri arasında Antalya Expo Center’ da gerçekleştirilen Antalya Yapex Yapı Yenileme Fuarına PAKPEN ürünleri ile katıldık.

DÖRT HAYATİ YALITIM broşürümüzü pdf halinde indirebilirsiniz

BİNALARDA YENİ ISI YALITIM YÖNETMELİĞİ 5 ARALIK 2009'DA  YÜRÜRLÜĞE GİRDİ.  Haberin Devamı...

BİNALARDA ENERJİ PERFORMANS YÖNETMELİĞİ İLE ENERJİ KİMLİK BELGESİ ZORUNLU OLACAK. Haberin Devamı...

 
 

Eko Kredi

  :: Santim Ürünler
 
Bulunduğunuz Sayfa :: Mekanik Tesisat Ürünleri :: Flexible Hava Kanalları ve Elemanları
| Alüminyum Hava Kanalları | Polyester Hava Kanalları | PVC Hava Kanalları | Paslanmaz Çelik Hava Kanalları | Plastik Kelepçe |
 
 
 

PLASTİK KELEPÇE

Flexible hava kanalı montajlarında kullanılmak üzere, özel olarak dizayn edilmiş, çok amaçlı bir bağlantı elemanıdır. Metal kelepçeler kadar güçlü ve sağlam bir montaj sağlayamamakla birlikte daha ekonomik bir alternatiftir.

PLASTİK KELEPÇE, eksiz ve tek parça halindedir, enjeksiyonla bütün olarak şekillendirilmiştir. Plastik kelepçenin kenarları, gerek bağlantı gerekse bağlantı sonrasında, flexible hava kanalına zarar vermemesi için, yuvarlatılmıştır.

PLASTİK KELEPÇE kendinden kilitleme sistemlidir. Montajı kolay ve hızlıdır. Tam manasıyla sıkıştırılmanın sağlanabilmesi için

PLASTİK KELEPÇE SIKIŞTIRMA PENSESİ kullanılmalıdır.

PLASTİK KELEPÇE, montaj edildikten sonra tekrar açılıp kullanılabilme özelliğindedir.

PLASTİK KELEPÇE SIKIŞTIRMA PENSESİ   plastik kelepçelerin tam manasıyla sıkıştırılmasını sağlamak amacıyla, özel olarak dizayn edilmiş, bir gerdirme pensesidir.

Plastik Kelepçe