::Santim Yalıtım Haberler
 

28-31 Ekim 2010 tarihleri arasında Antalya Expo Center’ da gerçekleştirilen Antalya Yapex Yapı Yenileme Fuarına PAKPEN ürünleri ile katıldık.

DÖRT HAYATİ YALITIM broşürümüzü pdf halinde indirebilirsiniz

BİNALARDA YENİ ISI YALITIM YÖNETMELİĞİ 5 ARALIK 2009'DA  YÜRÜRLÜĞE GİRDİ.  Haberin Devamı...

BİNALARDA ENERJİ PERFORMANS YÖNETMELİĞİ İLE ENERJİ KİMLİK BELGESİ ZORUNLU OLACAK. Haberin Devamı...

 
 

Eko Kredi

  :: Santim Ürünler
 
Bulunduğunuz Sayfa :: Yalıtım Ürünleri :: Ses Yalıtım Ürünleri
| Camyünü Esaslı Ürünler | Taşyünü Esaslı Ürünler | Poliüretan Esaslı Ürünler | Polietilen Esaslı Ürünler | Titreşim Önleme Levhası |
 
 
 

POLİÜRETAN ESASLI ÜRÜNLER

YANMAZ AKUSTİK LEVHA

Akustik Levha (Pyrosorb-s) Yüksek ses emiciliği olan, yanmaz ve su geçirmez poliüretan köpük esaslı yumuşak ve esnek, bir malzeme olup, özellikle klima kanallarının akustik problemine kesin çözüm sağlayan ses yalıtım levhasıdır. Akustik çözüm gereken her yerde kullanılır. Alev almaz ve kendinden sönümlüdür. Lifli olmadığı için elyaf erozyonu yoktur. Su ve yağ geçirimsizdir. Kolayca kesilebilir, şekil verilebilir. Klima kanallarının akustik yalıtımı için idealdir.

Poliüretan 1

NERELERDE KULLANILIR?

- Isıtma ve havalandırma tesisatları

- Demiryolları Stüdyolar

- Havacılık Sinemalar

- Tarım makineleri Bungalow ve ofis düzenlemeleri

- Büro ekipmanları Karayolları

- Genel üretim endüstrisi

- Ağır taşıtlar

- Bina panelleri

 

DEĞİŞİK FORMLU LEVHA

Genişletilmiş yüzey yapısı sayesinde çok iyi ses yutuculuğuna sahip, dekoratif ve çeşitli renk seçenekleri ile her türlü soruna çözüm sağlayan ses yalıtım malzemesidir. Düz, profil, labirent, piramit ve trans piramit gibi farklı yüzey şekilleri, laminasyonlu, yangın geciktirici ve dekoratif boyalı, bariyerli ve kendinden yapışkanlı tipleri ile ideal bir akustik malzemedir. Yüksek ses yutuculuğu, yanmazlığı, mükemmel ısı yalıtım özelliği, hafif olması, kolay uygulanabilmesi ve dekoratifliği ile en çok tercih edilen üründür.

Poliüretan 2